دستگاه یوپی اس چیست؟

اخبار , مقالات دوربین مداربسته
دسامبر 4, 2019
بازدید : 428 بازدید

یوپی اس یا منبع برق دائمی از جمله پر کاربردترین وسایل برقی جانبی و کمکی است. یک دستگاه یو پی اس به زبان ساده وسیله ای برای ذخیره انرژی برق بمنظور استفاده از آن در مواقع قطع برق است. از نظر کیفی برق تولید شده در UPS مرغوب تر از برق خود شبکه برق شهری است.

با توجه به قطعات استفاده شده در ورودی و خروجی یو پی اس نویز گیری از برق صورت می پذیرد  و در ضمن برق خروجی از یو پی اس وابسته به باتری است که جریان بسیار یکنواختی را فراهم میکند.  مجموع این دو ویژگی باعث میشود که این وسیله بسیار محبوب و پر کاربرد باشد.

یو پی اس های مختلفی وجود دارد که عمدتا در باتری و قدرت آن و هم در مدار مورد استفاده با هم تفاوت دارند. امروزه بطور عمده از یوپی اس های آنلاین استفاده می شود چرا که درجه حفاظت خوبی را فراهم میآورند.

 یو پی اس ها از درجه ایمنی خوبی هم برخوردارند. یعنی احتمال بروز اتصال کوتاه و یا شارژ ناگهانی برق در مدار و یا هر نوع خطر برقی دیگر در یک یو پی اس استاندارد و با کیفیت صفر است.

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شده در پروژه های دوربین مداربسته خود برای پایین آوردن درصد خطا و جلوگیری از قطعی ضبط تصاویر از یو پی اس استفاده نمایید.

یکی از برندهایی که شرکت فیدار پردازش خاورمیانه آن را تایید و عرضه می نماید آلجا می باشد که در زیر لیست قیمت آن را می توانید دریافت نمایید.

13
امتیاز :
دستگاه یوپی اس چیست؟
5 از 3 رای
دیدگاهتان را بنویسید