پشتیبانی از مشتری: Sales@mipcctv.com 02166904107

آخرین ارسال ها

هوشمند سازی امنیتی منزل

هوشمند سازی امنیتی منزل

از گذشته تاکنون یکی از مهمترین مواردی که مورد توجه افراد قرار گرفته است، داشتن امنیت و در عین حال آرامش در منازل و محیط کار بوده که با این حال ما در این مقاله سعی کرده ایم به نکات مهم در مورد هوشمند س..

دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی

با پیشرفت تکنولوژی امروزه مشاهده می‌شود که دوربین مداربسته به یکی از پرکاربردترین وسایل الکتریکی تبدیل شده است. در این بین دقت داشته باشید دوربین مداربسته مخفی یکی از موارد بسیار جذاب برای مشتریان صنع..

دوربین مداربسته اتاق سالمند

دوربین مداربسته اتاق سالمند

امروزه استفاده از دوربین مداربسته اتاق سالمند و کودک جزو آن دسته از محصولاتی است که بسیار رونق پیدا کرده است زیرا این دوربین ها به راحتی در هر جای منزل نصب شده و افراد می‌توانند از راه دور کودکان و سا..

دوربین مداربسته اتاق کودک

دوربین مداربسته اتاق کودک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی مشاهده می شود که محصولات متعددی جهت حفظ امنیت جان و مال انسان وارد بازار شده است. در این بین دوربین های مداربسته جزو آن دسته از وسایلی هستند که کاربردهای متعددی داشته و به دل..

​5 مورد از مزایای دوربین های امنیتی برای مغازه های خرده...

​5 مورد از مزایای دوربین های امنیتی برای مغازه های خرده فروشی

5 مورد از مزایای دوربین های امنیتی برای مغازه های خرده فروشی فروشگاه های خرده فروشی یکی از معروف ترین اهداف برای سرقت هستند. حتی یک سرقت کوچک بر سود و زیان یک فروشگاه تاثیر می گذارد.  یک سیستم ا..

نکاتی برای انتخاب دوربین های امنیتی حرفه ای

نکاتی برای انتخاب دوربین های امنیتی حرفه ای

نکاتی برای انتخاب دوربین های امنیتی حرفه ای انتخاب دوربین های حرفه ای امنیتی مناسب  برای خانه یا کسب و کار شما هرگز نباید به راحتی انجام شود. دوربین های امنیتی مناسب می توانند آرامش ذهنی بیست ..

​چرا پروژه های ساخت و ساز نیاز به دوربین های امنیتی دا...

​چرا پروژه های  ساخت و ساز نیاز به دوربین های امنیتی دارند

چرا پروژه های  ساخت و ساز نیاز به دوربین های امنیتی دارند دوربین های امنیتی برای پروژه های ساختمانی می توانند امنیت بی نظیری علیه جرم و جنایت، سرقت، خرابکاری فراهم آورند و به افزایش ایمنی برای ک..

استاندارد نام گذاری محصولات هایلوک

استاندارد نام گذاری محصولات هایلوک

برند هایلوک یکی از معروف ترین برندهای تولیدکننده انواع دوربین می باشد. با توجه به اهمیت این دوربین ها در این مقاله قصد داریم به استاندارد نام گذاری محصولات هایلوک پرداخته و مهم ترین دوربین های این برن..

مقایسه دوربین مداربسته با سیم یا بی سیم (wireless)

مقایسه دوربین مداربسته با سیم یا بی سیم (wireless)

مقایسه دوربین مداربسته با سیم یا بی سیم (wireless) ؟ کدام را بخریم ؟ زمانی که می خواهید در مورد نوع دوربین امنیتی یا سیستم مورد نیاز تصمیم بگیرید دانستن تفاوت بین دوربین مداربسته بی سیم و سیم دار بسی..

تاریخچه دوربین مداربسته

تاریخچه دوربین مداربسته

دوربین مداربسته وسیله‌ای است که از آن برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی استفاده می‌شود، با توجه به اهمیتی که دوربین های مداربسته در ایجاد امنیت دارند؛ ما نیز در این مقاله قصد داریم در مورد تاریخچه دور..

قدرت دوربین های دوسنسوره داهوا و امنیت درب های خانه

قدرت دوربین های دوسنسوره داهوا و امنیت درب های خانه

قدرت دوربین های دوسنسوره داهوا و امنیت درب های خانه ایجاد امنیت در ورودی ها، راه پله ها و یا راهروها، در برخی موارد بسیار سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. در این مواقع برای ایجاد امنیت اغلب نص..

بهترین دوربین های مدار بسته و تجهیزات جانبی در فضای باز...

بهترین دوربین های مدار بسته و تجهیزات جانبی در فضای باز سال 2019 ( با ویژگی های کلیدی)

بهترین دوربین های مدار بسته در فضای باز سال 2019 اضافه کردن دورببین های مدار بسته در فضای باز منزل تان راه حل امنیتی است که می تواند از نظر اقتصادی و عملی حافظ و ایمن کننده خانه شما باشد. اگرچه، گزین..

راهنمای جامع انتخاب و خرید دوربین مداربسته

راهنمای جامع انتخاب و خرید دوربین مداربسته

راهنمای جامع انتخاب و خرید دوربین مداربسته CCTV مخفف Closed Circuit Television  می باشد که در واقع یک سیستم مربوط به دوربین های امنیتی است و به یک سیستم نظارتی متصل و مرتبط می شود. امروزه دورب..

رونمایی شرکت هایک ویژن از دوربین مداربسته فوق العاده خو...

رونمایی شرکت هایک ویژن از دوربین مداربسته فوق العاده خود تحت عنوان HD 32 MP پانو ویوو

رونمایی شرکت هایک ویژن از دوربین مداربسته فوق العاده خود تحت عنوان HD 32 MP پانو ویوو شرکت هایک ویژن که همواره شرکتی پیشرو در جهان و در زمینه تولید محصولات نظارت تصویری با نوآوری های بسیار بوده است، ..

راهنمای رفع مشکل P2P هایک ویژن

راهنمای رفع مشکل P2P هایک ویژن

راهنمای نصب و راه اندازی اپلیکیشن PeDNS در ابتدا، به اطلاع تمامی کاربران محترم تجهیزات نظارت تصویری هایک ویژن میرساند مشکلات ایجاد شده در خصوص عدم  امکان استفاده از سرویس HIK-CONNECT &nbs..

چگونه یک دوربین مداربسته IP را انتخاب کنیم

چگونه یک دوربین مداربسته IP را انتخاب کنیم

چگونه یک دوربین مداربسته IP را انتخاب کنیم مهمترین نکته ای که ما می خواهیم بیان کنیم این است که قبل از صرف هزینه برای خرید دوربین مداربسته IP، باید دقیقاً بدانید چه چیزی می خواهید. این امر بدین معنی ..

معرفی تجهیزات امنیتی جدید Turbo HD 5.0 شرکت هایک ویژن

معرفی تجهیزات امنیتی جدید Turbo HD 5.0 شرکت هایک ویژن

معرفی تجهیزات امنیتی جدید Turbo HD 5.0 شرکت هایک ویژن آخرین نوآوری های بکارگرفته شده در شرکت هایک ویژن به دنبال استفاده از علم هوش مصنوعی سبب شد تا دوربین مداربسته ای مدرن برای تشخیص اتوماتیک خط..

تجهیزات دوربین مداربسته چیست؟

تجهیزات دوربین مداربسته چیست؟

تجهیزات دوربین مداربسته چیست؟ اهمیت انتخاب لوازم جانبی دوربین  مداربسته لوازم جانبی دوربین  مداربسته در واقع بخشی از سیستم کامل دوربین مداربسته IP است. شما می توانید به هنگام خرید دوربین..

برنامه همکاری شرکت داهوا در نمایشگاه امنیتی اسن 2018

برنامه همکاری شرکت داهوا در نمایشگاه امنیتی اسن 2018

برنامه ی جدید همکاری شرکت داهوا (DIPP)  در نمایشگاه امنیتی اسن ۲۰۱۸   شرکت فناوری داهوا، به منظور افزایش روابط تجاری خود که در کشورهای مختلف دنیا، همکاری های خود را افزایش داده است که ای..

دوربین های امنیتی 360 درجه

دوربین های امنیتی 360 درجه

دوربین های امنیتی 360 درجه : راهنمای سال 2018 دوربین های 360 درجه یک تکنولوژی جدید نیستند. با این حال، تکنولوژی که عملاً یک ویدیو با چشم انداز گسترده را ایجاد کند، به نظر خوب است. توانایی استفاده بهی..

تفاوت DVR و NVR چیست؟

تفاوت DVR و NVR چیست؟

تفاوت DVR و  NVR کدام یک بهتر است DVR  یا NVR ؟ نخستین کاری که باید قبل از تنظیم یک سیستم نظارت تصویری انجام دهید؛ انتخاب  یک سیستم امنیتی DVR یا NVR است. از آنجایی ک..

چرا باید برند هایک ویژن (Hikvision) را برای دوربین مدا...

چرا باید برند هایک ویژن  (Hikvision) را برای دوربین مداربسته خود انتخاب کرد؟

چرا باید برند هایک ویژن  (Hikvision) را برای دوربین مداربسته خود انتخاب کرد؟  هایک ویژن تولیدکننده ای پیشرو در زمینه تولید انواع محصولات و تجهیزات نظارت تصویری در جهان می باشد. شرکت هایک وی..

چرا به دوربین مداربسته نیاز داریم ؟

چرا به دوربین مداربسته نیاز داریم ؟

چرا به دوربین مداربسته نیاز داریم ؟ امنیت خانه چیزی است که اکثر مردم اهمیت بسیاری برایش قائل هستند. محافظت از خانه، عزیزان و همچنین وسایل  ارزشمند چیزی است که همیشه باید برای هر خانواده ای مهم و..

چه نوع دوربین‌ مداربسته ای را نخریم!

چه  نوع دوربین‌ مداربسته ای را نخریم!

چه  نوع دوربین‌ مداربسته ای را نخریم! در حال حاضر حدود 300 برند مختلف در بازار دوربین مداربسته و سیستم‌های نظارتی در کشورمان عرضه می‌شوند. اما چه برندهایی از دوربین‌های مداربسته و تحت‌ شب..

چرا دوربین مدار بسته فیلم را ضبط نمی‌کند

چرا دوربین مدار بسته فیلم را ضبط نمی‌کند

​چرا دوربین مدار بسته فیلم را ضبط نمی‌کند آیا با ضبط فیلم و دستگاه ضبط کننده‌ی فیلم یا همان DVRتان مشکل دارید؟ در ادامه با بررسی مشکلات احتمالی با ما همراه باشید.   مطمئن شوید که: _ت..

چگونه دوربین مداربسته را از دور چک کنیم؟

چگونه دوربین مداربسته را از دور چک کنیم؟

چگونه دوربین مداربسته را از دور چک کنیم؟ آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته هایک ویژن با روش P2P ﻧﮑﺎت ﻣﻬﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﺮاي انتقال تصویر از ﻃﺮﯾﻖ P2P ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﻗﺮار دﻫﯿﺪ: انتقال تصویر از ﻃﺮﯾﻖ..

چطور یک سیستم دوربین مداربسته برای کسب و کارهای کوچک ان...

چطور یک سیستم دوربین مداربسته برای کسب و کارهای کوچک انتخاب کنیم

چطور یک سیستم دوربین مداربسته برای کسب و کارهای کوچک انتخاب کنیم از جمله ویژگی‌های یک سیستم دوربین مداربسته برای کسب و کارهای کوچک می‌توان به قابل اعتماد بودن، تطبیق پذیری و امنیت اشاره کرد. شمار زیا..

تکنولوژی POC چیست؟

تکنولوژی POC چیست؟

شاید اخیرا اسم تکنولوژی POC به گوش شما خورده باشد. شاید هم قبلا در طول نصب دوربین مداربسته به ساختن چنین تکنولوژی برای دوربین های مداربسته فکر کرده باشید. تکنولوژی POC برای دوربین های آنالوگ یکی از ای..

دوربین های هایک ویژن DarkFighter-X

دوربین های هایک ویژن DarkFighter-X

هایک ویژن دوربین های دارک فایتر ایکس (Dark Fighter X) را به بازار عرضه کرد، سری جدید دوربین‌های دارک فایتر قرار است نظارت تصویری در تاریکی و فضاهای کم‌نور را متحول کنند. سری جدید DarkFighter-X در شرا..

لنز (Lens) دوربین مداربسته چیست؟

لنز (Lens) دوربین مداربسته چیست؟

لنز (Lens) دوربین مداربسته چیست؟ لنز دوربین مداربسته (CCTV Lens) به ترکیبی از عدسی ها گفته می شود که از آن برای تنظیم و ارسال نور محیط بر روی چیپ تصویر استفاده می شود. چیپ تصویر چرا ..

WDR چیست؟

WDR چیست؟

Range یا دامنه دینامیکی به چه معناست؟ دامنه داینامیک به میزان توانایی دوربین در دریافت تصاویر در بازه های نوری متفاوت اطلاق می شود. هرچه این دامنه بیشتر باشد دوربین توانایی بیشتری در دیدن اختلاف نور ..

Copyright © 2018 MIPCCTV. All rights reserved.