هایک ویژن

آوریل 29, 2019
بازدید : 2883 بازدید

یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع دوربین های مدار بسته، دوربین مداربسته هایک ویژن می باشد که به عنوان یکی از بهترین برندهای تولید کننده سیستم های نظارتی و دوربین های مداربسته در جهان شناخته شده است. این برند در حال حاظر رتبه نخست جهان، از نظر تعداد فروش محصول و گردش مالی را دارد. با این وجود مشاهده می شود خرید و فروش انواع سیستم های این برند بسیار رونق پیدا کرده که این امر منجر به افتتاح نمایندگی مرکزی فروش محصولات هایک ویژن در سراسر جهان شده است.

دوربین مداربسته هایک ویژن

اگر قصد خرید دوربین مداربسته از بهترین مارک را دارید می‌توانید به دنبال شناخت دوربین مداربسته هایک ویژن باشید. این محصول یکی از بهترین مارک های دوربین مدار بسته بوده که با توجه به گزارش مجله asmag در سال ۲۰۱۷ پر فروش ترین برند دوربین مدار بسته بوده است. اگر بخواهیم در یک نگاه به تاریخچه دوربین مداربسته هایک ویژن گاه کنیم باید بگوییم که این شرکت در سال ۲۰۰۱ شروع به کار کرده است که ۱۶۰۰۰ کارمند دارد و شش هزار مهندس در این شرکت کار می کنند. توجه داشته باشید که مهمترین اماکنی که دوربین مدار بسته هایک ویژن در آن نصب شده است شامل به استادیوم المپیک پکن، نمایشگاه شانگهای، انجمن امنیت فیلادلفیا در ایالات متحده، شهر امپ سئول کره جنوبی و استادیوم جام جهانی برزیل می شود.

هایک ویژن

هایک ویژن

 

دو نوع پرفروش دوربین مداربسته هایک ویژن

دوربین حرارتی هایک ویژن یکی از انواع پرکاربرد این محصول می باشد که می تواند درجه حرارت اشیاء مورد نظر را کنترل کرده و اگر دمای جسم یا محیط بالاتر یا پایین تر از حد معمول باشد با استفاده از سیستم آلارم که دارد این امر را گزارش می‌دهد. همچنین توجه داشته باشید که با استفاده از این دوربین می‌توان وقایع را در تصاویر تفسیر کرد. با توجه به این موارد می‌توان گفت این نوع دوربین مداربسته هایک ویژن برای جلوگیری از وقوع حوادثی چون آتش سوزی، بیش از حد گرم شدن تجهیزات و انجماد وسایل استفاده میشود. دوربین های ردیاب هایک ویژن نوع دیگر این محصول بوده که جزوه سیستم های جدید بوده و در تجزیه و تحلیل وقایع ورزشی کاربرد دارد. این نوع دوربین قابلیت پوشش تمام زوایای زمین بازی را داشته و روند تجزیه و تحلیل را برای آنالیز گران آسان نموده است.

 

انواع مختلف محصولات نظارتی هایک ویژن

با توجه به قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی که انواع سیستم ها و به خصوص دوربین های مداربسته هایک ویژن دارد، مشاهده شده امکان استفاده و نصب آن در فضا های مختلفی وجود دارد. در این بین استفاده از دوربین مداربسته هایک ویژن در سیستم حمل و نقل شهری و نظارت شهری بسیار بالا می باشد. این سیستم ها به آسانی تخلفات مختلف رانندگی را کشف و ظبط می کنند. از طرفی با توجه به حاسیت های بالای این محصول، از آن به عنوان بهترین سیبستم نظارتی در منازل مسکونی نیز یاد می شود. همچنین می توان گفت استفاده از این دوربین ها در مکان های با حساسیت بالا به سیستم نظارتی، از جمله بانک ها بسیار رونق دارد. فرودگاه ها نیز جزو آن دسته از مواردی هستند که نیاز مبرمی به استفاده از این سیستم های نظارتی و امنیتی دارند. دیگر مکان های که مشاهده شده دوربین های هایک ویژن به وفور در آن نصب شده می توان به مواردی چون مراکز آموزشی، هتل ها، فروشگاه های بزرگ و کوچک و … اشاره نمود.

مهم ترین پروژه های هایک ویژن در ایران و جهان

مهمترین مکان هایی که دوربین مداربسته هایک ویژن در آن نصب شده
حال با توجه به آن چه در مورد امکانت دوربین مداربسه هایک ویژن بیان شد به طور حتم در مکان های بسیار مهمی از این سیستم ها استفاده می شود. در این بین بسیاری از کشور های پیشرفته جهان که نیاز به دوربین های نظارتی برند معروف هایک ویژن دارند، عبارتند از کشور های کره جنوبی، کشور چین، کانادا، آلمان، فلیپین، آرژانتین، برزیل و … همچنین لازم است بدانید در شهر ایمن سنگاپور نیز بیش از 100000 دوربین برند هایک وویژن نصب شده که منجر به افزایش چشمگیر امنیت در این شهر شده است. در خطوط 2 و 4 مترو شهر تهران در کشور ایران نیز از این سستم ها استفاده شده است. دیگر مکان های مختلف دنیا که مجهز به دوربین های نظارتی برند هایک ویژن هستند شامل مورد زیر می شوند:
1. فرودگاه بین المللی امام خمینی ایران
2. کنترل ترافیک یزد، بافق، و اردکان در کشور ایران
3. فرودگاه شارل دوگل فرانسه
4. فرودگاه بین المللی شنژن چین
5. ایستگاه های راه اااااهن نورنبرگ آلمان
6. سیستم حمل و نقل عمومی لندن
7. دانلیر هاربر ایرلند
8. فروشگاه های مک کشور کانادا
9. داروخانه های دی ام آلمان
10. فروشگاه های شل آفریقای جنوبی
11. فروشگاه های بزرگ توچسل پرو
12. رستوران های ایتالیای تای آمو کشور روسیه
13. شعبه مک دونالد مالزی
14. هتل پارسیان اوین کشور ایراان
15. هل های شانگری کشوزر چین
16. هتل ال وادی عمان
17. هتل گروس ونور هاوس دبی
18. معبد و باغ چینی اوروویل آمریکا
19. بانک مسکن، تجارت، قوامین در کشور ایران
20. بانک مرکزی هند
21. بانک زراعت ترکیه
22. تجارت بانک چین
23. شهرداری های یزد
24. ااق بازرگانی تهران
25. وزارت بازرگانی تایلند
26. مجتمع های مسکونی اقشار کم درامد نیویورکتاتر ملی چین
27. کازینو ستاره آمریکا
28. زندان لا دلیل فرانسه
29. اداره زندانهای پکن
30. شرکتهای مخابراتی کشور های چین ترکیه مجارستان و ..
31. مدارس مارگیت کانادا

خرید دوربین مدار بسته هایک ویژن

با توجه به آنچه  که در زمینه دوربین مداربسته هایک ویژن بیان شد، همچنین به دلیل ویژگی های متعددی که دارد در بسیاری از کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گیرد با این حال در حال حاضر مراکز فروش متعددی برای عرضه این محصول در سراسر دنیا راه اندازی شده که مشتریان می توانند به آسانی به این مراکز مراجعه کرده و نوع اصل این دوربین‌ها را خریداری نمایند. دقت داشته باشید در کنار تمامی قابلیت هایی که این دوربین‌ها دارد، مشاهده شده که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده که این امر دیگر دلیل رونق خرید و فروش آن در دنیا به شمار می‌رود.

28
امتیاز :
هایک ویژن
5 از 19 رای
دیدگاهتان را بنویسید