پشتیبانی از مشتری: Sales@mipcctv.com 02166904107

دوربین هایک ویژن Hikvision | نمایندگی رسمی هایک ویژن

عضویت در خبرنامه

مشترک خبرنامه ما شوید و جدیدترین اخبار محصولات, فروش ویژه و تخفیف های هفتگی را در ایمیل خود دریافت کنید.!

اشتراک / لغو اشتراک آدرس ایمیل شما هرگز نمایش داده نمیشود و فقط توسط مدیر دیده میشود و همچنین شما میتوانید از آدرس ایمیل خود برای ثبت نام در سایت نیز استفاده کنید!
یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع دوربین مدار بسته دوربین مداربسته هایک ویژن میباشد که به عنوان یکی از بهترین برند تولید کننده سیستم های نظارتی و دوربین های مداربسته در جهان شناخته شده است.

دوربین مداربسته هایک ویژن

اگر قصد خرید دوربین مداربسته از بهترین مارک را دارید می‌توانید به دنبال شناخت دوربین مداربسته هایک ویژن باشید. این محصول یکی از بهترین مارک های دوربین مدار بسته بوده که با توجه به گزارش مجله asmag  در سال ۲۰۱۷ پر فروش ترین برند دوربین مدار بسته بوده است. اگر بخواهیم در یک نگاه به تاریخچه دوربین مداربسته هایک ویژن گاه کنیم باید بگوییم که این شرکت در سال ۲۰۰۱ شروع به کار کرده است که ۱۶۰۰۰ کارمند دارد و شش هزار مهندس در این شرکت کار می کنند. توجه داشته باشید که مهمترین اماکنی که دوربین مدار بسته هایک ویژن در آن نصب شده است شامل به استادیوم المپیک پکن، نمایشگاه شانگهای، انجمن امنیت فیلادلفیا در ایالات متحده، شهر امپ سئول کره جنوبی و استادیوم جام جهانی برزیل می شود.

دو نوع پرفروش دوربین مداربسته هایک ویژن

دوربین حرارتی هایک ویژن یکی از انواع پرکاربرد این محصول می باشد که می تواند درجه حرارت اشیاء مورد نظر را کنترل کرده و اگر دمای جسم یا محیط بالاتر یا پایین تر از حد معمول باشد با استفاده از سیستم آلارم که دارد این امر را گزارش می‌دهد. همچنین توجه داشته باشید که با استفاده از این دوربین می‌توان وقایع را در تصاویر تفسیر کرد. با توجه به این موارد می‌توان گفت این نوع دوربین مداربسته هایک ویژن برای جلوگیری از وقوع حوادثی چون آتش سوزی، بیش از حد گرم شدن تجهیزات و انجماد وسایل استفاده میشود. دوربین های ردیاب هایک ویژن نوع دیگر این محصول بوده که جزوه سیستم های جدید بوده و در تجزیه و تحلیل وقایع ورزشی کاربرد دارد. این نوع دوربین قابلیت پوشش تمام زوایای زمین بازی را داشته و روند تجزیه و تحلیل را برای آنالیز گران آسان نموده است.
مقایسه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
Copyright © 2018 MIPCCTV. All rights reserved.