جشنواره نوروزی آغاز شد

اخبار
مارس 7, 2020
بازدید : 625 بازدید

فیدار پردازش خاورمیانه  برنامه‌های ویژه‌ای را برای افرادی که در قالب جشنواره نوروزی این شرکت، محصولاتی را خریداری کنند تدارک دیده است. در این طرح، جوایز و تخفیفات بی‌شماری منتظر خریداران محصولات نظارتی و حفاظتی  که ما نماینده رسمی فروش آنها هستیم مانند هایک ویژن،هایلوک،داهوا،ایویتک،تیاندی ،مکسرون می باشد.

جشنواره نوروزی فیدار پردازش خاورمیانه به عنوان طرحی جذاب برای خریداران، از هفدهم اسفند آغاز می‌شود و تا ۲۸ اسفند ادامه دارد. در این جشنواره، خریداران فقط 2 روز فرصت دارند برندهایی که به ترتیب در فروش ویژه قرار می گیرند را خریداری نمایند و پس از اتمام مهلت اعلام شده امکان خرید با قیمت های فروش ویژه وجود ندارد.

 

برای دریافت جایزه و قرعه کشی خریداران در ابتدا باید در این صفحه ثبت نام کنند و اطلاعات خواسته شده را دقیق وارد نمایند پس از آن در زیر ویدیو های تیلیغاتی جشنواره نوروزی فیدار پردازش خاورمیانه که در صفحه اینستاگرام ما آپلود می شود کامنت و تگ نمایید این امر در صورت خرید شما باعث دریافت جایزه و شرکت در قرعه کشی ما می شود لازم بذکر است در پایان هر طرح قرعه کشی بصورت زنده در اینستاگرام MIPCCTV انجام می گردد و نام خریدار خوش شانس اعلام و درج می گردد. لازم به ذکر است که کد ملی و شماره موبایل ثبت ‌شده در فرم نیز باید منحصر به فرد باشد. جهت اجرای سالم کمپین و قرعه‌کشی‌ها، افراد برنده در قرعه‌کشی باید مدارکی را ارائه دهند که نشان دهد خریدار اصلی و واقعی محصول هستند.

8
امتیاز :
جشنواره نوروزی آغاز شد
5 از 5 رای
دیدگاهتان را بنویسید